Groepspraktijk De vlindervloer   -  Oude Liersebaan 85  -  2570 Duffel  -  info@devlindervloer.be  -  015/64 82 08

Algemeen VOF De Vlindervloer Oude liersebaan 85 2570 Duffel T 015 64 82 08 info@devlindervloer.be www.devlindervloer.be
Logopediste Karen Maertens Oude liersebaan 85 2570 Duffel 0485/15 15 09 karen@devlindervloer.be www.devlindervloer.be
Kinesiste Katrien Ceulemans Oude liersebaan 85 2570 Duffel 0493/18 19 75 katrien.c@devlindervloer.be www.devlindervloer.be Coach Veerle T’ Seyen Oude liersebaan 85 2570 Duffel 0496/84 50 72 veerle@devlindervloer.be www.devlindervloer.be
Creatief atelier Katrien Claes Oude liersebaan 85 2570 Duffel 0475/87 03 33 katrien@devlindervloer.be www.devlindervloer.be
Bachelor in de Orthopedagogie Caroline Claes Oude liersebaan 85 2570 Duffel 0486/11 69 41 caroline@devlindervloer.be www.devlindervloer.be Yoga begeleiding Gerd Cammaer Oude liersebaan 85 2570 Duffel 0476/24 32 86 gerd@devlindervloer.be www.devlindervloer.be